O Elicinie


ELICINA to nowa rewelacyjna pomoc dla problemów skórnych.

Krem ELICINAŸ jest owocem 15-letniej pracy badawczej laboratoriów kosmetycznych. Winiki badań naukowych i analizy kliniczne wykazały, żę krem zawiera ilościowo i jakościowo optymalnie dobrane składniki dla skutecznej pielęgnacji skóry ludzkiej.

W śluzie ślimaka Helix Aspersa Müller stwierdzono obecność następujących składników: Alantoina, Elastyna, Kolagen, naturalne antybiotyki, witaminy, kwas glikolowy. Ta naturalna ,więc unikalna, kombinacja wielu składników pomaga zregenerować się skórze,bez udziału chemii, w zadziwiająco któtkim czasie.

Skuteczność kremu ELICINAŸ leży nie tylko w jego składzie, ale i w głębokiej penetracji skóry. Krem transportuje kolagen i elasten tam gdzie te składniki są najbardziej potrzebne do regeneracji skóry.

80% zawartości kremu to śluz ślimaka Helix Aspersa Müller. Pozostałe 20% zawartości to substancje powodujące, że kremjest bezzapachowy i ma konsystencje kremu.

Składniki kremu wg norm INCI

 • Olej mineralny 6%
 • Propylen Glycol 5%
 • Kwas Stearynowy 3,3%
 • Alkohol Cetylowy 3%
 • Natrium Lauryl Sulfat 1,5%
 • Konserwanty 1% 
 • Triethanolamine 0,2%
 • Śluz ślimaka Helix Aspersa Müller 80%  

Glowne skladniki sluzu to:

 • Alantoina - W skórze ludzkiej pełni funkcje regenerujaca tkanke skórną. Działa
  łagodzaco.
 • Kolagen i Elastyna - Powodują, że skóra staje się gładka , napięta i jędrna. Pełnia funkcje
 • nośnika skladników odzywczych wchłanianych przez skórę.
 • Kwas glikolowy - Wnika do najgłębszych warstw skóry i regeneruje ją. Usówa martwe komórki
  naskórka, wygładza i odmładza skóre. Jest też transporterem dla elastyny i kolagenu, które dzieki temu są lepiej wchłaniane.
 • Naturalne antybiotyki - W przeciwieństwie do antybiotyków sztucznie wytworzonych, są łagodniejsze i bezpieczniejsze dla skóry. Zwalczają bakterie, które wywołuja
  trądzik, trądzik różowaty i inne infekcje skórne, równiez grzybice, łagodzą stany
  zapalne.
 •  Witaminy A, C i E - pełnią kluczową role w odzywianiu i regeneracji skóry.

Elicina PLUS

Elicina Plus jest dodatkowo wzbogacona o składniki nawilżające, a niektóre składniki kremu zostały zastąpione innymi bardziej łagodnymi w działaniu.
Jej łagodniejsza w działaniu formuła polecana jest szczególnie dla cery bardzo suchej i wyjątkowo wrażliwej.

Elicina XT

Krem ELICINA XT służy do pielęgnacji skóry wokół oczu, na której najwcześniej widać oznaki starzenia się. Dzięki połączeniu ekstraktu mukopolisacharydów pochodzących ze śluzu ślimaka i babki zwyczajnej powstał wysokiej jakości produkt, który rewitalizuje i odżywia skórę, wspomaga delikatne złuszczanie się skóry i naturalne wytwarzanie kolagenu.

ELICINA XT redukuje i łagodzi niedoskonałości skóry, związane z bruzdami i zmarszczkami mimicznymi, a to dzięki obecności zawartych w nim ekstraktów w naturalnej postaci: allantoiny, kolagenu, elastyny, protein, kwasu glikolowego, aukubiny oraz witamin B1 i C. Jest bezzapachowa i nie zawiera barwników, dzięki czemu jest produktem jak najbardziej naturalnym. 

Krem ELICINA XT szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i gładką, może być stosowany codziennie, również przez kobiety ciężarne i kobiety stosujące tabletki antykoncepcyjne.

Krem może być stosowany również przez kobiety ciężarne i kobiety stosujące tabletki antykoncepcyjne oraz dzieci. Nie występują żadne objawy uboczne. Krem Elicina jest kremem bezzapachowym. Trwałość kremu ponad 36 miesięcy. Krem należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Elicina jest kremem całkowicie hipoalergicznym, ponieważ jej bazą jest produkt naturalny. Ten sam śluz leczy i regeneruje ciało ślimaka.

Słoiczek zawiera 40g kremu netto.

Tam gdzie chemia okazała się bezradna, tysiącom ludzi pomógł ten krem!