ELICINA to nowa rewelacyjna pomoc dla problemów skórnych.

O Elicinie

Krem ELICINA jest owocem 15-letniej pracy badawczej laboratoriów kosmetycznych. Winiki badań naukowych i analizy kliniczne wykazały, żę krem zawiera ilościowo i jakościowo optymalnie dobrane składniki dla skutecznej pielęgnacji skóry ludzkiej. 

W śluzie ślimaka Helix Aspersa Müller stwierdzono obecność następujących składników: Alantoina, Elastyna, Kolagen, naturalne antybiotyki, witaminy, kwas glikolowy. Ta naturalna ,więc unikalna, kombinacja wielu składników pomaga zregenerować się skórze,bez udziału chemii, w zadziwiająco któtkim czasie.

Skuteczność kremu ELICINAŸ leży nie tylko w jego składzie, ale i w głębokiej penetracji skóry. Krem transportuje kolagen i elasten tam gdzie te składniki są najbardziej potrzebne do regeneracji skóry.

80% zawartości kremu to śluz ślimaka Helix Aspersa Müller. Pozostałe 20% zawartości to substancje powodujące, że kremjest bezzapachowy i ma konsystencje kremu.

Składniki kremu wg norm INCI

 • Olej mineralny 6%
 • Propylen Glycol 5%
 • Kwas Stearynowy 3,3%
 • Alkohol Cetylowy 3%
 • Natrium Lauryl Sulfat 1,5%
 • Konserwanty 1%
 • Triethanolamine 0,2%
 • Śluz ślimaka Helix Aspersa Müller 80%

Główne składniki śluzu

 • Alantoina – W skórze ludzkiej pełni funkcje regenerujaca tkanke skórną. Działa
  łagodzaco.
 • Kolagen i Elastyna – Powodują, że skóra staje się gładka , napięta i jędrna. Pełnia funkcje
 • nośnika skladników odzywczych wchłanianych przez skórę.
 • Kwas glikolowy – Wnika do najgłębszych warstw skóry i regeneruje ją. Usówa martwe komórki
  naskórka, wygładza i odmładza skóre. Jest też transporterem dla elastyny i kolagenu, które dzieki temu są lepiej wchłaniane.
 • Naturalne antybiotyki – W przeciwieństwie do antybiotyków sztucznie wytworzonych, są łagodniejsze i bezpieczniejsze dla skóry. Zwalczają bakterie, które wywołuja
  trądzik, trądzik różowaty i inne infekcje skórne, równiez grzybice, łagodzą stany
  zapalne.
 •  Witaminy A, C i E – pełnią kluczową role w odzywianiu i regeneracji skóry. 

Studia kliniczne

W roku 2000 przeprowadzone przez charytatywna fundacje swiatowa COANIQUEM (pomoc poparzonym dzieciom) studia kliniczne udowodnily wysoka skuteczność kremu przy reperacji blizn pooparzeniowych.

Stwardniałe tkanki skórne staja się elastyczne i nabieraja jędrności oraz poprawia się ich pigmentacja.

W okresie od sierpnia 1999 do marca 2000 na 36 osobach z bliznami pooparzeniowymi bioracych udział w tych badaniach została zbadana skuteczność kremu Elicina w 3 kategoriach

1. poprawa pigmentacji skóry
2. poprawa stanu tkanki łacznej w miejscach zablienionych
3. redukcja zagłębienia skórnego blizny

Poprzez regularne nanoszenie kremu na blizny osiagnieto znaczna poprawę we wszystkich 3 kategoriach. U 66 % poddanych badaniu osób osiagnięto poprawę w dwóch kategoriach.

Szczególnie dobre efekty uzyskano przy normalizacji pigmentacji blizn oraz przeszczepów skórnych. Nie zanotowano żadnych objawow niepożadanych. 

1. 27. Październik 1999 Blizny sa ciemne i wystajace.

2. 23. Grudzień 1999. Skóra jest wyraźnie jaśniejsza przy jednoczesnym zmniejszeniu i wygładzeniu blizn.

1. 27.Wrzesień 1999 Blizna po trądzikowa.

2. 14 Styczeń 2000. Redukcja zagłebienia. blizny i różnicy w pigmentacji. 

1. 1. Wrzesief 1999 zablizniona skóra jest ciemna a jej struktura guzowata.

2. 27 Październik 2000 Redukcja zaglebienia blizny i różnicy w pigmentacji. 

1. 27 Październik 1999 zablizniona skóra jest ciemna a jej struktura guzowata.

2. 23 Grudzień 1999 Redukcja zaglebienia i różnicy w pigmentacji. 

Elicina otwiera pory skórne zanieczyszczone przez wytwarzany przez organizm łój oraz obumarłe tkanki skóry (łagodny peeling)

 • otwiera pory skórne zanieczyszczone przez wytwarzany przez organizm łój oraz obumarłe tkanki skóry (łagodny peeling)
 • oczyszcza skórę z bakterii i grzybów
 • usuwa wągry, pryszcze
 • likwiduje ogniska zapalne w skórze
 • redukuje blizny każdego pochodzenia i odnawia uszkodzone tkanki skórne
 • redukuje różnicę w pigmentacji skóry
 • redukuje zmarszczki, stymuluje regenerację skóry
 • zaopatruje głębiej położone warstwy skóry w kolagen i elasten poprawiając jej jędrność i elastyczność
 • stymuluje organizm do produkcji własnego kolagenu
 • neutralizuje irytacje skórne i uspakaja skórę natychmiast po nałożeniu kremu skóra staje się gładka i delikatna

2 razy dziennie (rano i wieczorem) na uprzednio umytą skórę nanieść taką ilość kremu, aby przy wcieraniu powstała jednolita biała powłoka. Tą powłokę należy wmasowywać aż do jej całkowitego wchłonięcia. Krem nanosić partiami np. przy stosowaniu na twarzy: najpierw na czoło, następnie policzki, nos itd.

 

Jeśli biała powłoka nie wystąpiła należy nanieść więcej kremu. Na nałożoną warstwę kremu można stosować makijaż oraz kremy ochronne. Nie stosować kremu w okolicach oczu i uważać, aby nie doszło do kontaktu ze spojówkami.

 

Przed kąpielami słonecznymi czy solarium należy nanieść na skórę krem do opalania z faktorem ochronnym. W przeciwnym wypadku może dojść do wystąpienia plam pigmentacyjnych na skórze.

 

Przy używaniu kremu Elicina w celu zredukowania blizn krem należy stosować dopiero po wykształceniu się naskórka na ranie. Nie stosować na otwarte rany.

 

Aby nie odzwyczaić skóry od produkcji kolagenu i elastenu zaleca się, po 6 tygodniach stosowania kremu zrobienie przerwy na 1 tydzień. Osobom z sucha skora zaleca sie stosowanie kremu nawilzajacego po nalozeniu Eliciny. Po 5 do 10 dniach stosowania kremu może dojść do pogorszenia stanu skóry. To oznacza, że krem zaczął swoje działanie.

 

Niewidoczne jeszcze stany zapalne, wągry oraz inne zanieczyszczenia w głębszych warstwach skóry są wydobywane na jej powierzchnię. Krem powoduje, że martwe tkanki skórne są złuszczane (łagodny peeling) i składniki kremu mają wolny dostęp do porów wnikając w głębiej położone warstwy skóry. Po około 7-10 dniach następuje wyraźna jej poprawa.

 

Skóra staje się gładka, jędrna i poprawia się jej elastyczność. Krem może być stosowany również przez kobiety ciężarne i kobiety stosujące tabletki antykoncepcyjne oraz dzieci. Nie występują żadne objawy uboczne.

 

Krem Elicina jest kremem bezzapachowym. Trwałość kremu ponad 36 miesięcy. Krem należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Blizny każdego pochodzenia, rozstępy.

 

Krem Elicina pokazal swoja skutecznosc w redukcji blizn kazdego pochodzenia (pooparzeniowych, chirurgicznych i bliznowców) i stanowi ekonomicznie korzystniejsza  alternatywa do drogich zabiegow operacyjnych, laserowych oraz terapii medykamentowych.

 

Tkanka skórna do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje protein. W śluzie ślimaka występują one pod postacią alantoiny, elastyny i kolagenu. To one przedostają się do głębszych warstw skóry , przy pomocy kwasu glikolowego i tam rozpoczynają swoją działalność regeneracyjną, wspomagane witaminami A,C i E.

 

Zmiękczają kurczącą się tkankę blizny, wygładzają i odbudowują mikrokrążenie. Pomaga w usuwaniu rozstepow, zmniejsza i powoduje blaknięcie świeżych czerwonych rozstępów. Redukuje grube, przerośnięte blizny jak również blizny po ospie wietrznej.

 

Proces regeneracji trwa od 2 do 9 miesięcy. Stosowanie kremu w okresie ciazy zapobiega powstawaniu rozstępom,

 

Trądzik, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe.

Krem wywołuje efekt peelingu, w następstwie czego obumarłe komórki naskórka zostają usunięte, a pory odczopowane. Elicina dostaje się do najgłębszych warstw skórnych gdzie naturalne antybiotyki zwalczają bakterie i likwidują ogniska zapalne przy ujściach przewodów gruczołów łojowych. Alantoina działa łagodząco na skórę.

 

Zmniejsza zaczerwienienie i usuwa trądzik różowaty (długi okres stosowania). Pomaga w usuwaniu blizn potrądzikowych. Pierwsze pozytywne zmiany sa juz widoczne po 2 do 4 tygodniach stosowania.

 

Krem nie zwalcza korzeni choroby lecz tylko i wylacznie jej symptomy i lagodzi jej przebieg. Przerwanie stosowania kremu reaktywuje symptomy choroby.

 

Zmarszczki, plamy starcze, przebarwienia.

Krem dzięki kwasowi glikolowemu odmładza skórę, a kolagen i elastyna, niezbędne do odnowy komórek, regenerują i wypełniają od wewnątrz ubytki w strukturze skóry. Elicina redukuje i odpręża zmarszczki, wygładza cerę i rozjaśnia plamy pigmentacyjne. Może być stosowana do codziennej pielęgnacji jako krem przeciwzmarszczkowy. Można ją stosować pod makijaż i kazdy krem.

 

Brodawki, grzybice, opryszczka, czyraki, podrażnienia skóry przy goleniu, ukąszenia przez insekty to głównej mierze stany zapalne skóry oraz naskorka. Krem stosuje sie doraznie. Zawarte w kremie naturalne substancje antybiotyczne sa transportowane przez kwas glikolowy to glebszych warst skornych i tam gasza ogniska zapalne. Uszkodzona tkanke szybko regeneruja substancje proteinowe zwarte w kremie.

 

Życzymy Państwu szybkich sukcesów z kremem ELICINA

W roku 2000 przeprowadzone przez charytatywna fundacje swiatowa COANIQUEM (pomoc poparzonym dzieciom) studia kliniczne udowodnily wysoka skuteczność kremu przy reperacji blizn pooparzeniowych.

Stwardniałe tkanki skórne staja się elastyczne i nabieraja jędrności oraz poprawia się ich pigmentacja.

W okresie od sierpnia 1999 do marca 2000 na 36 osobach z bliznami pooparzeniowymi bioracych udział w tych badaniach została zbadana skuteczność kremu Elicina w 3 kategoriach

1. poprawa pigmentacji skóry
2. poprawa stanu tkanki łacznej w miejscach zablienionych
3. redukcja zagłębienia skórnego blizny

Poprzez regularne nanoszenie kremu na blizny osiagnieto znaczna poprawę we wszystkich 3 kategoriach. U 66 % poddanych badaniu osób osiagnięto poprawę w dwóch kategoriach.

Szczególnie dobre efekty uzyskano przy normalizacji pigmentacji blizn oraz przeszczepów skórnych. Nie zanotowano żadnych objawow niepożadanych.

 

STUDIA KLINICZNE (ang.) - Pobierz plik